_ POZNAJ SYSTEM

Parking Plus

 

Jeden system wiele możliwości

Parking+ to nowoczesny i innowacyjny system umożliwiający sprawną i kompleksową obsługę Stref Płatnego Parkowania, począwszy od sprzedaży abonamentów i kontroli wnoszenia opłat, skończywszy na windykacji należności i elektronicznej obsłudze reklamacji.

Dzięki blisko dwudziestoletniemu doświadczeniu, Parking+ powstał jako system modułowy, umożliwiający indywidualny dobór tych elementów i aplikacji, które dla danej lokalizacji okażą się niezbędne lub pomocne.

Co wyróżnia system?

 • Łatwe zarządzanie danymi

 • Stały dostęp

 • Oszczędność czasu i pieniędzy

 • Bezpieczeństwo danych osobowych

 • Wygodne tworzenie raportów

 • Stabilny serwer danych

  Windykacja+

  Trzon systemu

  Windykacja+ to ta część systemu Parking+, która umożliwia egzekucję nieuiszczonych opłat dodatkowych, zarówno w trybie administracyjnym jak i cywilnym. Dedykowane moduły zapewniają obsługę kasową i bankową oraz współpracę z wybranymi programami księgowaymi.

  Kontroler+

  Aplikacja mobilna do kontroli


  Kontroler+ umożliwia błyskawiczną weryfikację wniesienia opłaty uiszczonej w parkomacie, poprzez abonament albo aplikację mobilną.

  wsparcię słownikowe podpowiadające markę pojazdu
  błyskawiczne skanowanie tablic rejestracyjnych za pomocą OCR
  kompatybilna, bezprzewodowa drukarka termiczna
  bezpieczeństwo pracy zwiększone dzięki funkcji śledzenia lokalizacji kontrolera oraz alarmowych SMS-ów.

  Abonamenty+

  Zakup abonamentów przez internet

  Abonament+ to element systemu Parking+, który jest jednocześnie osobnym produktem. Dedykowany jest do dystrybucji abonametów ogólnodostępnych jak i tych wymagającyh weryfikacji. Dostępny jest w formie sklepu internetowego. Pozwala na zakup on-line, przegląd historii transakcji i dostęp do dokumentów księgowych w formie pliku elektronicznego.

  Reklamacje+

  Komuniakcja kierowcy z operatorem parkingu


  Reklmacje+ to moduł dedykowany do szybkiej i bezpośredniej komunikacji kierowcy lub właściciela pojazdu z operatorem parkingu lub SPP. Pozwala na wniesienie reklamacji lub odwołania na specjalnie przygotowanym i dedykowanym formularzu wraz z załącznikami w formie elektronicznej.

  formularz wraz z elektronicznymi załącznikami,
  decyzja automatyczna z systemu nadrzędnego Parking+,
  w formie strony internetowej/aplikacji.